BUITEN-GEWOON fietsenverhuurpunt officieel van start!
Het GielsBos heeft heel wat aangepaste fietsen ter beschikking die gebruikt kunnen worden door iedereen die niet op een gewone fiets kan fietsen. Na een succesvol proefjaar werd op 30 juni 2022 het officiële startschot gegeven van het BUITEN-GEWOON fietsenverhuurpunt door voorzitter Kathleen, algemeen directeur Pol en coördinator van het BUITEN-GEWOON fietsenproject Liesbeth.
Op het domein van Het GielsBos in Gierle hebben we verschillende aangepaste fietsen ter beschikking die medewerkers, familie en vrijwilligers gebruiken om onze cliënten een fijne fietsbeleving te bieden. We merkten dat de vraag naar speciale fietsen steeg, zowel binnen als buiten Het GielsBos.
Daar wilden we wat aan doen door een systeem van fietsdelen op te starten. Onze doelgroep: onze cliënten, begeleiders, familie, vrijwilligers, bezoekers van Het GielsBos, organisaties uit de regio voor minder mobiele mensen, particulieren die om welke reden dan ook een aangepaste fiets nodig hebben … Kortom, iedereen die niet op een gewone fiets kan fietsen.
Een dergelijk project heeft nood aan een degelijk en aangepast fietsenpark. Dankzij verschillende giften en acties konden we gericht aangepaste fietsen aankopen waardoor ons aanbod nu sterk gevarieerd is met (elektrische) rolstoelfietsen, tandems, een driewieler en elektrische duofiets met funtrain.
Met de officiële aftrap van ons BUITEN-GEWOON fietsenverhuurpunt maken we fietsen toegankelijk voor alle mensen met een beperking.
Het GielsBos is ook officieel verhuurpunt van G-sport Vlaanderen voor aangepaste fietsen.
Ook eens een ‘BUITEN-GEWONE fiets’ huren? Voor meer info kan je terecht via buitengewoonfietsen@hetgielsbos.be of neem eens een kijkje op onze BUITEN-GEWONE fiestenpagina!


